ERBY

logo erby

Hledání

Svátky

Závod horských kol dne 26.8.2017 - výsledková listina

Dne 26.8.2017 se na Studeném konal závod horských kol. Děkujeme všem dobrovolníkům, sponzorům a především hlavnímu pořadateli - Zdeňkovi Jandejskovi.

Cross Studené
veřejné závody horských kol
výsledková listina kluci
startovní číslo jméno a příjmemí rok narození Klub čas pořadí
4 Vicenec Alex 2012     1
22 Sklenář Jakub 2012     2
49 Hůlka Jakub 2013     3
           
výsledková listina holky
20 Adamcová Veronika 2012 Studené   1
52 Šlezingrová Ela 2011     2
32 Jurčíková Anežka 2013 Sokol Choceň   3
13 Adamcová Valerie 2014 Studené   4
53 Šlezingrová Vendula 2014     5
46 Dolečková Zlata 2015 SK Žamberk   6
48 Novotná Rozárie 2014 N stavby   7
výsledková listina kluci
startovní číslo jméno a příjmemí rok narození Klub čas pořadí
6 Sklenář Jaromír 2011   2:31:00 1
41 Břinčil Lukáš 2010 SPV Těchonín 2:33:00 2
21 Jurčík Jakub 2010 Sokol Choceň 2:38:00 3
24 Ducháček Matěj 2010 Nový Bydžov 2:40:00 4
5 Sysr Štěpán 2009   2:44:00 5
25 Dušek Ondřej 2010   2:45:00 6
31 Novotný Jan 2011 N stavby 2:46:00 7
2 Fišer Jan 2009   2:50:00 8
11 Víša Štěpán 2009   3:45:00 9
51 Hůlka David 2009   4:15:00 10
           
výsledková listina hoky
startovní číslo jméno a příjmemí rok narození Klub čas pořadí
1 Kalistová Lucie 2009 Ústí nad Orlicí 2:48 1
3 Koditková Anežka 2010 Studené 3:01 2
39 Bednaříková Zuzana 2011 Nekoř 3:10 3
18 Bužgová Magdalena 2010 Studené N 4
výsledková listina kluci
startovní číslo jméno a příjmemí rok narození Klub čas pořadí
16 Fendrich Adam 2006   3:22:00 1
12 Kočí Jaroslav 2007   3:25:00 2
28 Leicht Jan 2007 ASPV Těchonín 3:32:00 3
26 Kosek Kryštof 2008 Jamné nad Orlicí 3:58:00 4
14 Kosek Jindřich 2008 Jamné nad Orlicí 4:30:00 5
37 Bednařík Martin 2009 Nekoř 6:11:00 6
           
výsledková listina holky
35 Zezulková Simona 2008 Tissuti sport 4:20:00 1
50 Hovádková Lea 2008   4:40:00 2
výsledková listina kluci
startovní číslo jméno a příjmemí rok narození Klub čas pořadí
7 Doleček Přemysl 2007   6:49:00 1
9 Břinčil Marek 2007 SPV Těchonín 7:15:00 2
27 Zezulka Aleš 2006 Sk Žamberk Tessuti Sport 7:31:00 3
54 Jandejsek Janek 2007   7:35:00 4
38 Kosek Jakub 2006 Studené 7:40:00 5
29 Veselý Tomáš 2006 Studené 8:21:00 6
34 Hondl Kryštof 2006 Bořitov 9:03:00 7
           
výsledková listina holky
startovní číslo jméno a příjmemí rok narození Klub čas pořadí
40 Hůlková Barbora 2007 Bořitov 9:02:00 1
36 Jandová Tereza 2006 Nový Bydžov 10:08:00 2
výsledková listina kluci
startovní číslo jméno a příjmemí rok narození Klub čas pořadí
33 Sládek Adam 2002 Sk Žamberk Tessuti Sport 9:10:00 1
19 Moravec Jan 2002 JM Team Letohrad 9:15:00 2
23 Kalista Martin 2004 Slavia Praha 10:22:00 3
8 Kosek Ondřej 2004 Jamné nad Orlicí 13:21:00 4
           
výsledková listina holky
startovní číslo jméno a příjmemí rok narození Klub čas pořadí
15 Dolečková Valerie 2004 Sk Žamberk Tessuti Sport 10:15:00 1
17 Břinčilová Kristína 2005 SPV Těchonín 11:37 2

 

výsledková listina
startovní číslo jméno a příjmemí rok narození kategorie Klub čas pořadí
2 Kočí Vít 2000 junioři (2002-2000) PRESTIGE CYCLING TEAM 0:41:56 1
4 Kočí Štěpán 2002 junioři (2002-2000) PRESTIGE CYCLING TEAM 0:45:29 2
33 Sládek Adam 2002 junioři (2002-2000) Tissuti sport 0:48:37 3
11 Jakub Doležal 2002     0:54:59 4
výsledková listina
startovní číslo jméno a příjmemí rok narození kategorie Klub čas pořadí
16 Vejda Michal 1994 muži 19-39 (1999-1978) Prestige Cycling Team 0:51:49 1
7 Kulhavý Tomáš 1988 muži 19-39 (1999-1978) BMC skibikecentrum.cz 0:52:58 2
12 Kvítek Pavel 1986 muži 19-39 (1999-1978)   0:57:28 3
9 Lux Martin 1993 muži 19-39 (1999-1978) Sokol Kláštěrec 0:58:41 4
19 Fidler Vojtěch 1989 muži 19-39 (1999-1978)   0:59:09 5
18 Vítek Martin 1983 muži 19-39 (1999-1978)   1:01:56 6
140 Štunp Eda 1980 muži 19-39 (1999-1978) 3D FITNESS RACE TEAM 1:03:08 7
32 Řehák Tomáš 1979 muži 19-39 (1999-1978) Elektroinstalace Řehák Jablonné 1:03:25 8
10 Horníček Petr 1999 muži 19-39 (1999-1978) Ústí nad Orlicí 1:04:21 9
8 Živný Marek 1991 muži 19-39 (1999-1978) 3D FITNESS RACE TEAM 1:09:46 10
6 Zezulka Petr 1978 muži 19-39 (1999-1978) Tessuti Sport 1:10:22 11
13 Jániš Petr 1993 muži 19-39 (1999-1978) Ustí nad orlicí 1:24:35 12
výsledková listina
startovní číslo jméno a příjmemí rok narození kategorie Klub čas pořadí
29 Martínek Jaroslav 1974 muži 40-49 (1977-1968) Těchonín 0:39:40 1
25 Doleček Martin 1973 muži 40-49 (1977-1968) Sk Žamberk Tessuti Sport 0:48:04 2
27 Zelený Aleš 1974 muži 40-49 (1977-1968) Ck Seč 0:53:17 3
výsledková listina
startovní číslo jméno a příjmemí rok narození kategorie Klub čas pořadí
43 Kosek Jiří 1966 muži 50-59 (1967-1958) Sport Studené 0:43:36 1
26 Kočí Roman 1965 muži 50-59 (1967-1958) Podtštějn 0:46:21 2
15 Martinák Jiří 1960 muži 50-59 (1967-1958) Fort smc 0:47:22 3
47 Uhlíř Antonín 1958 muži 50-59 (1967-1958) Bernard tým 1:13:27 4
výsledková listina
startovní číslo jméno a příjmemí rok narození kategorie Klub čas pořadí
17 Papúčková Adéla 1998 ženy + jiniorky od 2002   0:39:27 1
20 Zelená Dagmara 1978 ženy + jiniorky od 2002 CK Seč 0:47:03 2
výsledková listina
startovní číslo jméno a příjmemí rok narození kategorie Klub čas pořadí
45 Krejčí Pavel 1952 muži 60 a více 1957 a dál Orličky 0:39:25 1
výsledková listina
startovní číslo jméno a příjmemí rok narození kategorie Klub čas pořadí
14 Moravec Jan 2002 lážo plážo JM team Letohrad 0:17 1
7 Doleček Přemysl 2007 lážo plážo Sk Žamberk Tessuti Sport 0:19:52 2
15 Dolečková Valerie 2004 lážo plážo Sk Žamberk Tessuti Sport 0:19:55 3
27 Zezulka Aleš 2006 lážo plážo Sk Žamberk Tessuti Sport 0:20:15 4
28 Zezulková Jana 1978 lážo plážo Sk Žamberk Tessuti Sport 0:23:21 5